Biuro rachunkowe dla gastronomii

biuro rachunkowe dla gastronomiiZe względu na specyfikę prowadzonej działalności, która bazuje na świadczeniu usług i handlu znalezienie dobrego biura księgowego dla gastronomii, szczególnie w przypadku dużych restauracji to prawdziwe wyzwanie. Księgowość w gastronomii wymaga wiedzy i doświadczenia, których nie sposób zdobyć obsługując inne branże. Dlatego poszukując biura rachunkowego, któremu chcielibyśmy zlecić obsługę księgowo-rachunkową naszej restauracji warto wybrać markę znaną w branży i cenioną przez właścicieli lokali gastronomicznych.

Biuro Obsługi Biznesu z siedzibą w Komorowie to specjalista w zakresie usług księgowych dla gastronomii. Od lat z sukcesami współpracujemy z przedsiębiorstwami z szerokorozumianego sektora HoReCa oferując kompleksową obsługę księgowo-rachunkową i kadrową na każdym etapie prowadzenia działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów stale wzbogacamy i poszerzamy zakres oferowanych usług księgowych i finansowych tak, aby jak najlepiej odpowiadały one specyfice Państwa działalności oraz zmieniającym się wymaganiom rynku. Nasze starania w tym zakresie przekładają się na długoletnią współpracę z klientami, którzy powierzają nam księgowość gastronomii.

Rachunkowość gastronomiczna – kompleksowa obsługa

Rachunkowość gastronomiczna to nasza specjalność. Biuro rachunkowe dla gastronomi działające przy Biurze Obsługi Biznesu wykracza daleko poza usługi księgowe. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie:

  • prowadzenia księgowości firmowej,
  • kompleksowej obsługi spraw kadrowo-płacowych,
  • analizy kosztów i rentowności konkretnych przedsięwzięć,
  • opracowywania i wdrażania procesów zarządczych,
  • pomocy w pozyskiwaniu dotacji oraz innych form finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstwa oraz planowanych inwestycji,
  • rozliczanie księgowe dotacji i inwestycji,
  • audytów umów handlowych.

Każdą z powyższych usług każdorazowo dostosowujemy do Państwa bieżących potrzeb, zapewniając rzetelne wsparcie dla biznesu niezależnie do jego bieżącej sytuacji finansowej. Łącząc w ramach jednego biura obsługę księgowo-rachunkową (kompleksowa rachunkowość gastronomiczna), kadrową i finansową wychodzimy daleko poza standardy księgowości w gastronomii zapewniając najlepsze warunki do stabilnego wzrostu firmy i zwiększania jej rentowności. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy biznesy o ugruntowanej pozycji rynkowej i szerokich perspektywach rozwojowych.

Wśród wielu zalet współpracy z naszym biurem rachunkowym dla gastronomi należy wskazać wygodę i bezpieczeństwo, a także spersonalizowaną obsługę, którą Nasi klienci zawdzięczają osobistej współpracy z właścicielką biura. Klienci korzystający z naszych usług nie muszą się martwić kwestiami, takimi jak dostarczanie dokumentów do biura czy zakup oprogramowania do fakturowania. Dokumenty odbieramy od Państwa z siedziby firmy lub innego umówionego miejsca, a aplikację do fakturowania wraz z systemem do zarządzania bazą usług i kontrahentów otrzymacie Państwo od nas bezpłatnie. Oferujemy również możliwość współpracy zdalnej i elektronicznego odbioru dokumentów księgowych. Dzięki temu nasza księgowość gastronomii jest w pełni dostosowana do potrzeb nowoczesnych biznesów, w których tradycyjne papierowe dokumenty coraz częściej zastępowane są ich odpowiednikami elektronicznymi. Elektroniczny odbiór dokumentów znacząco przyspiesza przepływ informacji, jednocześnie ograniczając koszty związane z koniecznością wydruku dokumentów i ich transportu. Dzięki temu oferowana przez nas rachunkowość gastronomiczna może być utrzymana na najwyższym poziomie i jednocześnie świadczona na korzystnych warunkach finansowych.

Klientów poszukujących rzetelnej obsługi oraz wsparcia na każdym etapie prowadzenia biznesu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem Biura Obsługi Biznesu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w skrojeniu oferty usługowej na miarę Państwa bieżących potrzeb. Księgowość w gastronomii obsługujemy zarówno dla pojedynczych lokali, jak i całych sieci. Jesteśmy otwarci na współpracę z franczyzodawcami i franczyzobiorcami działającymi w sektorze HoReCa oraz branżach powiązanych.