Biuro rachunkowe dla gastronomii

biuro rachunkowe dla gastronomiiZe względu na specyfikę prowadzonej działalności, która bazuje na świadczeniu usług i handlu znalezienie dobrego biura księgowego dla gastronomii, szczególnie w przypadku dużych restauracji to prawdziwe wyzwanie.

Biuro Obsługi Biznesu z siedzibą w Komorowie to specjalista w zakresie usług księgowych dla gastronomii. Od lat z sukcesami współpracujemy z przedsiębiorstwami z szerokorozumianego sektora HoReCa oferując kompleksową obsługę księgowo-rachunkową i kadrową na każdym etapie prowadzenia działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów stale wzbogacamy i poszerzamy zakres oferowanych usług księgowych i finansowych tak, aby jak najlepiej odpowiadały one specyfice Państwa działalności oraz zmieniającym się wymaganiom rynku.

Kompleksowa obsługa

Biuro rachunkowe dla gastronomi działające przy Biurze Obsługi Biznesu wykracza daleko poza usługi księgowe. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie:

  • prowadzenia księgowości firmowej,
  • kompleksowej obsługi spraw kadrowo-płacowych,
  • analizy kosztów i rentowności konkretnych przedsięwzięć,
  • opracowywania i wdrażania procesów zarządczych,
  • pomocy w pozyskiwaniu dotacji oraz innych form finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstwa oraz planowanych inwestycji,
  • rozliczanie księgowe dotacji i inwestycji,
  • audytów umów handlowych.

Każdą z powyższych usług każdorazowo dostosowujemy do Państwa bieżących potrzeb, zapewniając rzetelne wsparcie dla biznesu niezależnie do jego bieżącej sytuacji finansowej. Wśród wielu zalet współpracy z naszym biurem rachunkowym dla gastronomi należy wskazać wygodę i bezpieczeństwo, a także spersonalizowaną obsługę, którą Nasi klienci zawdzięczają osobistej współpracy z właścicielką biura. Klienci korzystający z naszych usług nie muszą się martwić kwestiami, takimi jak dostarczanie dokumentów do biura czy zakup oprogramowania do fakturowania. Dokumenty odbieramy do Państwa z siedziby firmy lub innego umówionego miejsca, a aplikację do fakturowania wraz z systemem do zarządzania bazą usług i kontrahentów otrzymacie Państwo od nas bezpłatnie. Oferujemy również możliwość współpracy zdalnej z elektronicznego odbioru dokumentów księgowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem Biura Obsługi Biznesu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w skrojeniu oferty usługowej na miarę Państwa bieżących potrzeb.