Biuro rachunkowe dla hotelu

biuro rachunkowe dla hoteluHotel, motel, większy pensjonat – przedsiębiorcy świadczący usługi z zakresu szerokorozumianej branży hotelarskiej i sektora HoReCa charakteryzują się specyficznymi potrzebami w dziedzinie usług księgowych, którym nie jest w stanie sprostać każde biuro rachunkowe oferujące księgowość dla firm. Księgowość hotelu to segment usług księgowych kierowanych do małych, średnich oraz dużych firm działających w branży hotelarskiej. Klientów zainteresowanych zleceniem księgowości hotelu firmie zewnętrznej zachęcamy do wyboru sprawdzonych biur księgowych i rachunkowych z bogatym doświadczeniem.

Biuro Obsługi Biznesu to specjalista w zakresie obsługi księgowo-rachunkowej podmiotów należących do szerokorozumianego sektora HoReCa. Fachowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży pozwala nam oferować kompleksową obsługę księgową dla hoteli, niezależnie od ich rozmiaru oraz spektrum oferty usługowej. Od lat współpracujemy ze znanymi i cenionymi hotelami, zapewniając im elastyczną obsługę, dopasowujemy do zmieniających się potrzeb – zarówno tych wynikających z sezonowości branży, jak i tych będących naturalną konsekwencją rozwoju hotelu i poszerzania się jego oferty.

Biuro Obsługi Biznesu to więcej niż biuro rachunkowe

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera lokalnego runku usług księgowych, co sprawiło, że dzisiaj jesteśmy postrzegani nie tyle jako biuro rachunkowe dla hotelu, ile partner w biznesie i doradca, przed którym księgowość hotelu nie ma żadnych tajemnic. Świadomi specyficznych potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów stale podnosimy kompetencje zawodowe, co przekłada się również na zakres oferowanych usług. W chwili obecnej podmiotom z sektora HoReCa oferujemy:

  • kompleksową obsługę księgową,
  • obsługę kwestii kadrowo-płacowych, wraz z obsługą ZUS,
  • przeprowadzanie analiz kosztów oraz analiz rentowności dla poszczególnych projektów inwestycyjnych – od tych niskobudżetowych, po te wymagające pozyskania środków finansowych z zewnątrz,
  • możliwość opracowania i wdrożenia procesów zarządczych,
  • pomoc w pozyskiwaniu dotacji oraz innych zewnętrznych form finansowania bieżącej działalności hotelu oraz planowanych inwestycji,
  • rozliczanie księgowe dotacji i inwestycji,
  • audyty umów handlowych z możliwością zaproponowania bardziej korzystnych z perspektywy klienta zapisów.

Profesjonalna księgowość hotelu – bezpieczeństwo i wygoda

Obok fachowej i rzetelnej obsługi Naszym Klientom pragniemy zapewnić maksymalny komfort korzystania z obsługi księgowej. To przekłada się na odbiór dokumentów od Klienta – dokumenty odbieramy z hotelu lub innego ustalonego w umowie miejsca – a także dostęp do udogodnień on-line, takich jak system księgowy oraz bezpłatna aplikacja do fakturowania i zarządzania bazą usług oraz kontrahentów. W trosce o Państwa wygodę oferujemy również możliwość współpracy zdalnej.