Pomoc w finansowaniu

pomoc w finansowaniu pruszkówPomoc w pozyskiwaniu dotacji to usługa, którą kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem funduszy na bieżącą działalność firmy lub realizację inwestycji. W zależności od możliwości oraz potrzeb przedsiębiorstwa Biuro Obsługi Biznesu oferuje pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych, a także dotacji ze środków publicznych.

Pomoc w pozyskaniu dotacji unijnych – zakres usługi

Biuro Obsługi Biznesu od lat pomaga przedsiębiorcom w pozyskiwaniu finansowania na realizację wybranych inwestycji. W ramach usługi związanej z pomocą w pozyskiwaniu dotacji unijnych zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie:

  • wyboru strategii projektu,
  • wyboru odpowiedniego źródła finansowania,
  • opracowania dokumentacji aplikacyjnej,
  • redakcji umowy o dofinansowanie,
  • usług księgowych związanych z rozliczaniem dotacji i inwestycji,
  • przygotowania się do kontroli projektu.

Naszym Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie pozyskiwania funduszy. Działamy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz wiele pozytywnie rozpatrzonych wniosków.

Pomoc w finansowaniu Komorów i okolice

Ze względu na specyfikę usługi, jaką jest pomoc w finansowaniu bezpośredni kontakt z Klientem jest dla nas bardzo ważny. W tym zakresie każdy Klient może liczyć na fachową i rzetelną pomoc właścicielki biura, która osobiście odwiedzi Państwa w siedzibie firmy w celu omówienia strategii projektu, a później przygotowania się do jego kontroli. W ramach oferowanej usługi obsługujemy firmy zlokalizowane na terenie miejscowości Komorów, Pruszków, Nadarzyn, Michałkowice, a także do firm z sąsiednich miejscowości. Zapewniamy kompleksową obsługę – od doradztwa, przez przygotowanie dokumentów po wszystkie działania związane rozliczeniem pozyskanych środków.

Obok pozyskiwania funduszy unijnych i dotacji ze środków publicznych przedsiębiorcom pomagamy również w pozyskiwaniu innych form finansowania, takich jak kredyty, pożyczki czy leasingi. Klientów zainteresowanych możliwościami pozyskania środków finansowych zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Biura Obsługi Biznesu. Nasz doradca pomoże w wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania – od dotacji unijnej po kredyt – i sporządzeniu niezbędnej dokumentacji.