Księgowość dla firm

Przedsiębiorstwa różnią się od siebie pod wieloma względami. Nie powinien więc dziwić fakt, że każde potrzebuje nieco innych usług księgowych. Bazując na fachowej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi księgowej podmiotów należących do sektora HoReCa Biuro Obsługi Biznesu trafnie identyfikuje potrzeby firmy w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej i na nie odpowiada. Starając się zawsze być o krok przed konkurencją stale rozszerzamy zakres świadczonych usług, jednocześnie pilnując wysokich standardów obsługi klienta oraz jakości oferowanych usług księgowych.

Szerokie spektrum oferowanych usług

Biuro Obsługi Biznesu wykracza poza standardową księgowość dla firm oferując szerokie spektrum usług powiązanych, takich jak:

  • usługi związane z kadrowo-płacową obsługą przedsiębiorstwa,
  • analizy kosztów i rentowności poszczególnych inwestycji,
  • opracowywanie i wdrażanie procesów zarządczych,
  • pomoc w pozyskiwaniu dotacji oraz innych form finansowania bieżącej działalności firmy oraz planowanych inwestycji,
  • rozliczanie księgowe dotacji i inwestycji,
  • weryfikacja korzystności zawieranych umów handlowych.

Oferowane usługi świadczmy w zakresie dostosowanym do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, stale umożliwiając rozszerzenie spektrum realizowanych w ramach umowy usług rachunkowo-księgowych i kadrowych tak, aby jak najlepiej odpowiadały zmieniającym się potrzebom firmy. To, co nas wyróżnia na tle innych podmiotów oferujących księgowość dla firm to osobiste zaangażowanie właścicielki biura w sprawy Naszych Klientów, które przekłada się na doskonałą znajomość Państwa firm oraz ich potrzeb.

Wygodna księgowość dla firm

Małym i średnim przedsiębiorcom nierzadko oferuje się usługi o nieco niższym standardzie. Dotyczy to przede wszystkim konieczności samodzielnego dostarczania dokumentów do biura rachunkowego. Biuro Obsługi Biznesu działa inaczej. Niezależnie od tego, jak dużą firmę prowadzisz nie musisz martwić się transportem dokumentów do biura. Odbierze je od Ciebie nasz pracownik. Ale to jeszcze nie wszystko. Wszyscy Klienci naszego biura rachunkowego otrzymują dostęp on-line do systemu księgowego oraz bezpłatny dostęp do aplikacji do fakturowania oraz zarządzania bazą usług i kontrahentów. Oferujemy również możliwość współpracy zdalnej z odbiorem dokumentów przesyłanych drogą elektroniczną.

Usługi związanie z odbiorem dokumentów realizujemy na terenie miast: Pruszków, Nadarzyn, Michałowice, Komorów i okolicznych miejscowości. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru dokumentów z innych miejscowości.